Taisyklės

Serverių taisyklės

1. Draudžiama naudoti pagalbines priemones (AFK pool, AFK fishing, AFK mining ir pan.) ir/ar neleistinas programas, kurios suteikia arba gali suteikti pranašumą prieš kitus žaidėjus.

Bausmė už 1 punkto pažeidimą – neterminuotas vartotojo užblokavimas.

2. Draudžiama naudotis projekto serverių klaidomis ir/arba apie klaidas nepranešti projekto personalui.

Bausmė už 2 punkto pažeidimą – 3 mėnesių vartotojo užblokavimas už kiekvieną klaidą (mėnesiai sumuojami).

3. Draudžiama kurti naujus vartotojus, kurių vardas:
● Yra panašus į projekto personalo nario;
● Neatsitiktinai panašus į kito serverio žaidėjo;
● Turi necenzūrinių žodžių;
● Turi reklaminio turinio.

Bausmė už 3 punkto pažeidimą – neterminuotas vartotojo užblokavimas.

4. Draudžiama įžeidinėti projekto serverių žaidėjus ir/ar projekto personalą.

Bausmės už 4 punkto pažeidimą: pirmą kartą – įspėjimas, antrą – vartotojo užtildymas 30 minučių, trečią ir daugiau – vartotojo užblokavimas 1 valandai.

5. Vartoti necenzūrinius žodžius viešuose pokalbiuose.

Bausmės už 5 punkto pažeidimą: pirmą kartą – įspėjimas, antrą – vartotojo užtildymas 10 minučių, trečią ir daugiau – vartotojo užtildymas 30 minučių.

6. Rašyti daug skirtingų ir/ar tų pačių žinučių per trumpą laiko tarpą.

Bausmės už 6 punkto pažeidimą: pirmą kartą – įspėjimas, antrą – vartotojo užtildymas 10 minučių, trečią ir daugiau – vartotojo užtildymas 30 minučių.

7. Reklamuoti kitus projektus, jų tinklapius, serverius ir/ar kitą su jais susijusią informaciją, kuri nėra leidžiama projekto personalo.

Bausmė už 7 punkto pažeidimą – neterminuotas vartotojo užblokavimas.

8. Draudžiama projekto serveriuose ir/ar kitose projekto viešai matomose vietose (Discord serveriai ir pan.) talpinti tekstus, failus, nuorodas į tinklapius ir kitą turinį, kuris yra nepriimtinas nepilnamečiams ir/ar pažeidžia LR (Lietuvos Respublikos) įstatymus.

Bausmė už 8 punkto pažeidimą – neterminuotas vartotojo užblokavimas projekte (žaidimų serveriai, Discord serveriai ir kt.).

9. Projekto serveriuose ir/ar kitose projekto viešai matomose vietose (Discord serveriai ir pan.) griežtai draudžiami bet kokie rasistiniai ir kito įžeidžiančio pobūdžio tekstai, failai, nuorodos į tinklapius, grasinimai, nesantaikos kurstymas.

Bausmė už 9 punkto pažeidimą – neterminuotas vartotojo užblokavimas projekte (žaidimų serveriai, Discord serveriai ir kt.).

10. Draudžiama kenkti projekto serverių veiklai, platinti neleistinas programas, virusus.

Bausmė už 10 punkto pažeidimą – neterminuotas vartotojo užblokavimas projekte (žaidimų serveriai, Discord serveriai ir kt.).

11. Draudžiama apgaudinėti projekto serverių žaidėjus siekiant pasipelnyti.

Bausmė už 11 punkto pažeidimą – 1 mėnesio vartotojo užblokavimas.

12. Draudžiama bandyti pasisavinti kito asmens vartotoją, apgaulės būdu gauti kito asmens vartotojo ir/ar asmeninius duomenis.

Bausmė už 12 punkto pažeidimą – neterminuotas vartotojo užblokavimas projekte (žaidimų serveriai, Discord serveriai ir kt.).

13. Draudžiama viešinti kito asmens duomenis (vardą, pavardę ir kt.) be viešinamo asmens leidimo.

Bausmės už 13 punkto pažeidimą: 1 mėnesio arba neterminuotas vartotojo užblokavimas, atsižvelgiant į viešinamų duomenų privatumą ir/ar kiekį.

14. Viešuose pokalbiuose leidžiamos tik lietuvių ir anglų kalbos. Vieši pokalbiai privalo būti suprantami didžiąjai daliai projekto serverių žaidėjų, kad būtų užtikrintas kitų taisyklių laikymąsis.

Bausmės už 14 punkto pažeidimą: pirmą kartą – įspėjimas, antrą – vartotojo užtildymas 10 minučių, trečią ir daugiau – vartotojo užtildymas 30 minučių.

15. Projekto personalas turi teisę atlikti žaidėjo (-os) patikrą esant įtarimams, kad žaidėjas (-a) naudoja draudžiamas pagalbines priemones ir/ar neleistingas programas.

Bausmė už patikros vengimą arba atsisakymą – 7 dienų vartotojo užblokavimas.

Projekto personalas, atlikdamas žaidėjo (-os) patikrą, vykdo vaizdo įrašymą, apie kurį įspėją žaidėją prieš patikros pradžią. Vaizdo įrašymas vykdomas įrodymų surinkimui ir siekiant užtikrinti, kad patikra vykdoma sklandžiai ir be pažeidimų. Surinkti duomenys tvarkomi pagal Privatumo politiką. ▗▛ – T

16. Projekto personalas pasilieka teisę ilginti bausmių laiką, atsižvelgiant į konkrečios situacijos aplinkybes.


Projekto personalas, prieš skirdamas bausmes žaidėjui, dažnu atveju pirmiausia įspėja žaidėją apie jo vykdomus projekto taisyklių pažeidimus, net jeigu to nenumato pažeidžiamos taisyklės punktas. Žaidėjui sureagavus į įspėjimą ir nutraukus veiklas, kurios pažeidžia projekto taisykles, bausmė gali būti netaikoma.

Paskutinį kartą atnaujinta 2022-01-09

© 2022 HalfPlay.lt

Visos teisės saugomos

Medijos
YouTube, Twitch ir kitų platformų turinio kūrėjus kviečiame turinį kurti mūsų serveriuose. Dėl platesnės informacijos susisiekite su mumis.