Taisyklės

Serverių taisyklės

1. Draudžiama naudoti pagalbines priemones (AFK pool, AFK fishing, AFK mining ir pan.) ir/ar neleistinas programas, kurios suteikia arba gali suteikti pranašumą prieš kitus žaidėjus.

Bausmė už 1 punkto pažeidimą – neterminuotas vartotojo užblokavimas.

2. Draudžiama naudotis projekto serverių klaidomis ir/arba apie klaidas nepranešti projekto personalui.

Bausmė už 2 punkto pažeidimą – 3 mėnesių vartotojo užblokavimas už kiekvieną klaidą (mėnesiai sumuojami).

3. Draudžiama kurti naujus vartotojus, kurių vardas:
● Yra panašus į projekto personalo nario;
● Neatsitiktinai panašus į kito serverio žaidėjo;
● Turi necenzūrinių žodžių;
● Turi reklaminio turinio.

Bausmė už 3 punkto pažeidimą – neterminuotas vartotojo užblokavimas.

4. Draudžiama įžeidinėti projekto serverių žaidėjus ir/ar projekto personalą.

Bausmės už 4 punkto pažeidimą: pirmą kartą – įspėjimas, antrą – vartotojo užtildymas 30 minučių, trečią ir daugiau – vartotojo užblokavimas 1 valandai.

5. Vartoti necenzūrinius žodžius viešuose pokalbiuose.

Bausmės už 5 punkto pažeidimą: pirmą kartą – įspėjimas, antrą – vartotojo užtildymas 10 minučių, trečią ir daugiau – vartotojo užtildymas 30 minučių.

6. Rašyti daug skirtingų ir/ar tų pačių žinučių per trumpą laiko tarpą.

Bausmės už 6 punkto pažeidimą: pirmą kartą – įspėjimas, antrą – vartotojo užtildymas 10 minučių, trečią ir daugiau – vartotojo užtildymas 30 minučių.

7. Reklamuoti kitus projektus, jų tinklapius, serverius ir/ar kitą su jais susijusią informaciją, kuri nėra leidžiama projekto personalo.

Bausmė už 7 punkto pažeidimą – neterminuotas vartotojo užblokavimas.

8. Draudžiama projekto serveriuose ir/ar kitose projekto viešai matomose vietose (Discord serveriai ir pan.) talpinti tekstus, failus, nuorodas į tinklapius ir kitą turinį, kuris yra nepriimtinas nepilnamečiams ir/ar pažeidžia LR (Lietuvos Respublikos) įstatymus.

Bausmė už 8 punkto pažeidimą – neterminuotas vartotojo užblokavimas projekte (žaidimų serveriai, Discord serveriai ir kt.).

9. Projekto serveriuose ir/ar kitose projekto viešai matomose vietose (Discord serveriai ir pan.) griežtai draudžiami bet kokie rasistiniai ir kito įžeidžiančio pobūdžio tekstai, failai, nuorodos į tinklapius, grasinimai, nesantaikos kurstymas.

Bausmė už 9 punkto pažeidimą – neterminuotas vartotojo užblokavimas projekte (žaidimų serveriai, Discord serveriai ir kt.).

10. Draudžiama kenkti projekto serverių veiklai, platinti neleistinas programas, virusus.

Bausmė už 10 punkto pažeidimą – neterminuotas vartotojo užblokavimas projekte (žaidimų serveriai, Discord serveriai ir kt.).

11. Draudžiama apgaudinėti projekto serverių žaidėjus siekiant pasipelnyti.

Bausmė už 11 punkto pažeidimą – 1 mėnesio vartotojo užblokavimas.

12. Draudžiama bandyti pasisavinti kito asmens vartotoją, apgaulės būdu gauti kito asmens vartotojo ir/ar asmeninius duomenis.

Bausmė už 12 punkto pažeidimą – neterminuotas vartotojo užblokavimas projekte (žaidimų serveriai, Discord serveriai ir kt.).

13. Draudžiama viešinti kito asmens duomenis (vardą, pavardę ir kt.) be viešinamo asmens leidimo.

Bausmės už 13 punkto pažeidimą: 1 mėnesio arba neterminuotas vartotojo užblokavimas, atsižvelgiant į viešinamų duomenų privatumą ir/ar kiekį.

14. Viešuose pokalbiuose leidžiamos tik lietuvių ir anglų kalbos. Vieši pokalbiai privalo būti suprantami didžiąjai daliai projekto serverių žaidėjų, kad būtų užtikrintas kitų taisyklių laikymąsis.

Bausmės už 14 punkto pažeidimą: pirmą kartą – įspėjimas, antrą – vartotojo užtildymas 10 minučių, trečią ir daugiau – vartotojo užtildymas 30 minučių.

15. Projekto personalas pasilieka teisę ilginti bausmių laiką, atsižvelgiant į konkrečios situacijos aplinkybes.


Projekto personalas, prieš skirdamas bausmes žaidėjui, dažnu atveju pirmiausia įspėja žaidėją apie jo vykdomus projekto taisyklių pažeidimus, net jeigu to nenumato pažeidžiamos taisyklės punktas. Žaidėjui sureagavus į įspėjimą ir nutraukus veiklas, kurios pažeidžia projekto taisykles, bausmė gali būti netaikoma.

Paskutinį kartą atnaujinta 2021-09-13

© 2021 HalfPlay.lt

Visos teisės saugomos

Medijos
YouTube, Twitch ir kitų platformų turinio kūrėjus kviečiame turinį kurti mūsų serveriuose. Dėl platesnės informacijos susisiekite su mumis.