Jump to content

zaksus123

"Lidl" CEO

Member

0

Sekėjų skaičius

9

Content Count

Sekėjai:

About zaksus123

Hmmmmm....

 Recent Profile Visitors

Recent Profile Visitors

78 profile views
 1. zaksus123

  Algos informacija

  Alga bei jos išmokėjimo informacija Šiam darbe uždirbama 360 Eur/val. Direktorius alga duoda 1000 Eur/sav. Bus dalinamos kiekviena sekmadienį 18:30. Neatėjus laiku alga jums bus neišduodama
 2. zaksus123

  Papeikimai ir pagyrimai

  Trumpai apie papeikimus ( Skirta darbuotojams ) Pirmas papeikimas: pasikalbama su darbuotoju ir paaiškinama ką jis daro blogai Antras papeikimas: dar karta pasikalbama ir paaiškinama ką jis daro blogai. Trečias papeikimas: jeigu darbuotojas nesupranta ką daro blogai ir tęsia ką darė. Tuomet darbuotojas yra atleidžiamas iš savo darbo. Info Papeikimą galite rašyti kai darbuotojas nesilaiko taisyklų. Filmuota arba nufotografuota medžega tūri būti aiškiai matoma. Papeikimai Darbuotojo nickname: Kodėl jus manote kad šis darbuotojas nusikalto ?: Filmuota medžega/Nuotrauka: Pagyrimai Darbuotojo nickname: Kodėl jus manote kad šis darbuotojas nusipelno pagyrimo ?: Būtinai rašyti kita spalva!
 3. zaksus123

  Darbo Informacija

  Darbo Informacija Darbo taisyklės: * Klausyti ir gerbti direktorių, pavaduotoją * * Gerbti savo bendradarbius * * Būtinai pranešti direktoriui jei busite neprisijungę daugiau nei 2d. kitaip būsite išmestas iš darbo * Kaip įsidarbinti ? Kai gausite direktoriaus pakvietimą į darbą jus turėsite nukeliauti iki lidl logistikos centro [ Koordinatės :1020 / 76 / -335 ]. Nukeliavę į lidl logistikos centro nukeliaukite į antrą aukštą. Tuomet nueikite į direktoriaus kabinetą ir paspauskite ant įsidarbinimo ženklo. .
 4. zaksus123

  Anketa į „Lidl” darbą

  „Lidl” Darbo Anketa 1. Jūsų nickname: 2. Trumpai papasakokite apie save: 3. Kiek laiko praleidžiate serveryje ?: 4. Kodėl norite tapti „Lidl” darbuotoju ?: 5. Ar žinote kaip reikia dirbti ši darbą ?: 6. Ar esate dirbę tokį arba panašu darbą ?: 7. Kodėl aš būtent jus turėčiau pasirinkti ?: Būtinai rašykite kita spalva!

About zaksus123

Hmmmmm....

 Recent Profile Visitors

78 profile views
×