Jump to content

Tuzas

Supervisor

Mechanics CEO

0

Sekėjų skaičius

18

Content Count

Sekėjai:Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Tuzas

  Atrankų į darbus registracija

  Anketos šablonas1. Jūsų slapyvardis serveryje: Tuzas2. Jūsų atstovaujama firma: Mechanikai3. Kada įvyks atranka: 2019-12-17
 2. Tuzas

  # Mechaniku - Alga/Premija

  Mechaniku - Algos/premijos Alga - Sistema paprasta kas valandą dirbdamas gauni 480 euru + Sekmadieniais direktorius praveda papildomai po 2700 Euru. Išmokamos 19h (alga gali kisti jei bus aptarnauta mažai klientų. Taip pat jei nebūsite laiku praneškite direktoriui/pavaduotojui) Premijos - Premijos skiriamos už nuopelnus tai yra : Daugiausiai aptarnauta klientų. Už aktyvumą. Už pagalbą. Taip pat premijos skiriamos švenčių progomis.
 3. Tuzas

  # Papeikimai/pagyrimai

  Informacija: 1. Norint parašyti papeikimą ar pagyrimą darbuotojui, reikia užpildyti žemiau pateiktas anketas. 2. Kuriamos temos pavadinimas turi būti pateiktas pagal tinkamą formą: Giriu/Peikiu Vardas 3. Temose gali komentuoti tik temos autorius, asmuo (-enys) paminėtas (-ynėti) temoje bei valdžios atstovai. 4. Privalo temos autorius būti tas, kuris situacijoje yra nukentėjusysis. 5. Giriant asmenį, išsamiai parašykite, kodėl giriate būtent šį darbuotoją. 6. Peikiant asmenį, privalo būti pateikti įrodymai. 7. Vaizdinė medžiaga negali būti padirbta, apkarpyta ar kitaip koreguota. 8. Įrodymai negali būti senesni nei 24-ios valandos (1 para). 9. Rašant papeikimą ar pagyrimą darbuotojui, kurti atskirą temą. Pagyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas: 2. Giriamo Mechaniko Vardas: 3. Kodėl giriate šį darbuotoją?: 4. Paskutinis pasisakymas, linkėjimai: Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas: 2. Peikiamo Mechaniko Vardas: 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: 4. Įrodymai (Nuotrauka/video medžiaga):
 4. Tuzas

  # Mechaniku - Atranka

  @Fiksas - Priimta
 5. Mechanikai - kas tai? Mes esame vieni iš atsakingiausių darbų atliekantys žaidėjai - mechanikai, kurie turi rūpintis miestelio automobilių tvarka. Mechanikas, nešiodamas šį darbo vardą savo žaidėjo informacijoje privalo įsipareigoti šiam darbui kaip tik bemanydamas. Mechanikų darbas yra ne mūsų naudai, o miestelio gyventoju todėl prieš norint tapti mechaniku privalai tai įsikalti sau į galvą, tai pareiga, o ne privilegija. Reikalavimai tapti Mechaniku : • Turėti galvą ant pečių • Žinoti visą informaciją apie mechanikus • Kruopštumas, tvarkingumas - rimtumas • Mokėti gražiai bendrauti Kaip tapti Mechaniku? Yra anketa kuria sudaro 2 rūšys tai - pirmoji atsakinėti į klausymus, o antroji parašyti motyvacinį laišką. Paprasta ar ne? Mechaniku veikla mieste : Mechanikų prioritetas - iškvietimai. Todėl mechanikas privalo į juos reaguoti ir padėti klientui kiek įmanoma greičiau . Tai turi daryti pagal visas taisykles, tvarkingai. Pagrindinis mechaniku darbas tai sutvarkyti sugedusia mašina, pripilti kuro ar sutvarkyti sulopyti padanga. Taip pat pastebėjus palikta mašina ant kelio pranešti pareigūnams apie tai, kad jie patrauktu ja. Mechaniko komandos : Pagrindinė komanda - /mh /mh kuras - Pripila kuro /mh remontas - Suremontuoja transporto priemone /mh padangos - Sutaiso padangas Kainoraštis ir Algos : Kainos priklauso nuo sudaužytos transporto priemonės ir jos gali sviruoti nuo 10 iki 550 euru. Mechaniku taisyklės : • Gerbti direktorių ir pavaduotoją; • Maloniai elgtis su klientais, bei žaidėjais; • Draudžiama konfliktuoti, stumti, įžeidinėti bendradarbius. Už tai būsite griežtai baudžiami; • Privalote dirbti pagal darbo grafiką; • Privalote laikytis K.E.T; • Privalote dalyvauti treniruotėse/susirinkimuose; • Privalote išdirbti 7 dienas; • Draudžiama daryti akcijas žaidėjams (nebent leis direktorius); • Draudžiama trugdyti bendradarbiams dirbti; • Draudžiamas iškvietimų vogimas (skaitosi tik tada, kaip klientas iškvietė mechaniką, o kitas mechanikas jį aptarnavo); • Baigus darbą privalote gražinti transporto priemone; Mechaniku darbo grafikas : Pirmadienis – Penktadienis: 07:00 (Pertrauka: 12:00 - 13:00) 21:00 (Darbo laiko pabaiga) Šeštadienis – Sekmadienis : Dirba savanoriai Treniruotės vyks direktoriui nusprendus, bet kada. Žinių patikrinimas : Taigi kas savaite ar kelias vyks mini egzaminas per kurį bus patikrintas darbuotoju žinios apie tai kas susiję su mechanikais. Laikas ir data bus paskelbta asmeniškai iš anksto. Neišlaikius testo kris alga. Informacija bus pildoma ir tęsiama toliau tad prašome kasdien patikrinti ja.
 6. Tuzas

  # Mechaniku - Atranka

  Sveiki. Atsibodo ramus ir paprastas gyvenimas? Nori išbandyti kažką naujo ir ekstremalaus? Nori turėti gerus draugus ir tvirtą užnugarį? Sudominau? Prisijunk prie mūsų ir tapk mechaniku šeimos nariu. Pildyk anketą ir pretenduok į mūsų kolektyvą. Mes tau siūlome : Galimybę praturtėti $$$ Galimybę tobulėti Kasdieninį veiksmą Būti žinomas mieste Anketos reikalavimai : Išlik originaliu Nebijok atskleisti savęs (tiksi toks koks esi ) Anketa Anketa jūsų patogumui bus kelių rūšių. Galėsite atsakyti į žemiau pateiktus klausimus arba parašyti motyvacinį laišką 1 - Variantas (esminiai klausimai kurie mums padės susipažinti) Jūsų vardas žaidime: Jūsų tikrasis vardas: Jūsų realus amžius: Jūsų paskutinis dirbtas darbas, bei priežastis kodėl palikote?: Ar turite patirties būti Mechaniku dalimi? Kiek laiko minutėmis praleidžiate mieste (žaidime)?Kiek ilgai planuojate būti Mechaniku nariu? Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Ar turite kokių nors tikslų mechanikuose (kaip ja pagerinti) ? 2 - Variantas : Motyvacinis laiškas Motyvaciniame laiške galite išdėstyti savo mintis kaip norit, laisva forma.
 7. Tuzas

  [Įdėja] Tnt

  Vardas serveryje - Tuzas Serveris, kuriam ši idėja skirta - SkyBlock Idėjos pavadinimas - Tnt Trumpas idėjos aprašymas - Kad savo saloi leistu įjungti/išjungti tnt naudojima Detalus idėjos aprašymas - Norėčiau, kad leistu naudoti savo saloi tnt ta prasme, kad jis sprogtu nes yra statiniu ir įdėju kurioms reikia, kad sprogdintu. Tad būtu gerai, kad savo saloi leistu ar tai įjungti ar išjungti. Kuo ši idėja padės serveriui/bendruomenei? Tobulėjimui
 8. Tuzas

  [✓] [Klaida] Spawner's Bugas

  Vardas serveryje - Tuzas Serveris, kuriame pastebėta klaida - SkyBlock Klaidos pavadinimas - Spawners Bugas Trumpas klaidos aprašymas - Iškirtau spawner jis dingo, bet po kurio laiko ateinu vėl ir liko užrašas to spawner koks buvo ir toliau spawnina mobus nors spawnerio ten nėra. Foto apačioje. Kuo ši klaida kenkia serveriui/bendruomenei? Spawnina mobus ten kur nereikia..
 9. Tuzas

  [Įdėja] Auto Miner

  Vardas serveryje; Tuzas Serveris, kuriam ši idėja skirta; MInecraft - Skyblock Idėjos pavadinimas - Auto miner Trumpas idėjos aprašymas; Pluginas skirtas skyblock yra tokie maži žmogeliukai kuriuos pastačius jie kerta akmeni arba žudo zombius už tave. Detalus idėjos aprašymas; įdėja įdėti nusipirkti auti miner'ius kurie padėti žaidėjams už juos kirstu akmeny ar tai žudytu zombius. Taip greičiau viskas vystituosi aišku juos pirkti už real money. Kuo ši idėja padės serveriui/bendruomenei? Bus įdomiau manau.


The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
×