Jump to content

BlackWendigo

Administrator

Medics CEO

1

Sekėjų skaičius

14

Content Count

Sekėjai:Recent Profile Visitors

Recent Profile Visitors

166 profile views
 1. BlackWendigo

  Medikų baudų ir pagyrimų informacija

  Medikų baudų ir pagyrimų informacija Baudos: Transporto gadinimas Medikų transporto išnaudojimas savo naudai. (Tyčinis greičio viršijimas važiuojant pro greičio matuoklius) Neatsakingas transporto parkavimas. (Palikimas viduryje gatvės, parkavimas ant šaligatvio) Pacientų neaptarnavimas. Pagyrimai: Transporto prižiūrėjimas Pacientų aptarnavimas Didelis aktyvumas Baudų tipai: Už tyčinį transporto gadinimą: 2500€ serverio valiutos Už transporto išnaudojimą: 10000€ serverio valiutos Neatsakingas parkavimas: 750€ (Gali būt ir bauda nuo policijos departamento) Tyčinis pacientų neaptarnavimas: 25000€ arba laikinas nušalinimas nuo pareigų, atleidimas. **Darant pagirtinus darbus gali lemti ir piniginį bonusą arba paaukštinimą pareigose** **viskas gali būti pildoma bet kuriuo metu**
 2. BlackWendigo

  Medikų darbo atrankų informacija.

  Medikų darbo atrankų informacija Anketos šablonas: Vardas žaidime. Amžius. Ar turite patirties medikų daro srity? Jei taip, kur? Koks būtų jūsų aktyvumas dirbant mediku? (dienomis per savaitę) Ar jums patinka simuliatoriaus tipo žaidimai? (jei turite simuliatoriaus tipo žaidimų pavardinkite) Apibūdinkite save. (dviem trim sakiniais) Ar turite vairuotojo teises? **Taisyklinga gramatika didina šansus patenkant.** **Viskas gali būti pildoma bet kokiu metu**
 3. BlackWendigo

  Medikų darbo algų informacija.

  Medikų darbo algų informacija Algos bus išmokamos kiekvieną sekmadienį 17 valandą. Jeigu tuo metu nebus galimybės išmokėti algos, tai bus pranešama diena prieš per discord arba serveryje.
 4. BlackWendigo

  Medikų darbo taisyklės.

  Medikų darbo taisyklės Bent truputėlį įdėti roleplay. Laikytis visų serverio KET. Aptarnauti visus pacientus. (nesvarbu koki jūsų santykiai su juo būtų) Elgtis kiek įmanoma padoriau darbo metu. Grąžinti visą medikų transportą į bazę baigus juo naudotis. Sutvarkyti medikų transportą prieš baigiant jį naudotis. Taisyklės gali keistis bet kada.
 5. BlackWendigo

  HalfPlay | Naujienos (Nr. 1)

  Vienas iš geriausių laikraščių kuriuos esu skaitęs.
 6. BlackWendigo

  Medikų darbo informacija

  Medikų darbo informacija Šiame darbe žaidėjas gaus galimybę ne tik padėti žaidėjams, kurie gavę kokį nors susižalojimą, bet ir jiem išgelbėti gyvybę jei kažkas svarbesnio yra ištikę. Įsidarbinimo vieta ir kaip įsidarbinti Kai būsite priimti į medikų darbą ir gavę direkoriaus pakvietimą turėsite nuvykti į šį pastatą. Atykę į jį jūs turėsite nueit į antrą aukštą kur yra direktoriaus kabinetas ir paspausti įsidarbinimo ženklą. Darbo komandos /md gydyti [žaidėjo vardas] - pagydo žaidėją.


Recent Profile Visitors

166 profile views
×