Jump to content

Puma

Directors supervisor

Supervisor

3

Sekėjų skaičius

38

Content Count

Sekėjai:

About Puma

Plėšau laikraščius, deginu knygas.Recent Profile Visitors

Recent Profile Visitors

568 profile views
 1. Renkamas naujas UAB Senukai direktorius 🙂 

  Nori išbandyti save direktoriaus poste? 

  Anketa - ČIA

 2. Atrankų į darbus registracija Tema, kurioje kiekvienos firmos valdžios atstovas privalės užregistruoti atranką pagal nurodytą šabloną prieš ją atlikdamas Informacija Atranką privalo registruoti direktorius arba pavaduotojas Atranka privalo būti užregistruojama prieš jos paskelbimą Valdžios atstovas pradėjęs atranką be registracijos bus baudžiamas Anketa turi būti pildoma nusikopijuojant šabloną ir atsakant į klausimus Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis serveryje: 2. Jūsų atstovaujama firma: 3. Kada įvyks atranka:
 3. Direktorių, pavaduotojų komanda ir įspėjimai Šioje temoje galėsite matyti visus serverio direktorius bei jų pavaduotojus, bei jų turimus įspėjimus Direktorius: Martello Pavaduotojas: Nėra Įspėjimai: 1. Biudžeto naudojimas ne pagal paskirtį 2. Biudžeto naudojimas ne pagal paskirtį 3. Direktorius: Pavaduotojas: Nėra Įspėjimai: 1. 2. 3. Direktorius: zaksus123 Pavaduotojas: Nėra Įspėjimai: 1. 2. 3. Direktorius: Tuzas Pavaduotojas: Nėra Įspėjimai: 1. 2. 3. Fūristai [gfx] Direktorė: Zefyra Pavaduotojas: Nėra Įspėjimai: 1. 2. 3. Direktorius: BlackWendigo Pavaduotojas: Nėra Įspėjimai: 1. 2. 3. Direktorius: ernaska Pavaduotojas: Nėra Įspėjimai: 1. 2. 3.
 4. Puma

  Valdžios pokyčiai

  Valdžios pokyčiai Šioje temoje galėsite stebėti direktorių ir pavaduotojų pokyčius. Kiekvienas valdžios atstovas palikdamas pareigas arba direktorius, norintis paskirti/nušalinti asmenį nuo pavaduotojo pareigų, privalės užpildyti žemiau pateiktą šabloną. Pareigų palikimo šablonas: 1. Jūsų slapyvardis žaidime: 2. Jūsų atstovaujamas darbas: 3. Išbūtas laikas pareigose(dienomis): 4. Pareigų palikimo priežastis: Pavaduotojo nušalinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis: 2. Pavaduotojo slapyvardis: 3. Pavaduotojo išbūtas laikas pareigose: 4. Priežastis už ką nusprendėte nušalinti pavaduotoją: Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis: 2. Būsimo pavaduotojo slapyvardis: 3. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo veiksmus: 4. Jūsų atstovaujamas darbas:
 5. Direktorių pareigos, taisyklės ir informacija Atrankų į direktorius procesas ● Anketos pildymas ● Anketos analizavimas ● Trumpas pokalbis su direktorių prižiūrėtoju (jei yra galimybė) ● Kandidato vertinimas su pagr. Administracija ● Vieša anketos apžvalga, aprašymas Direktorių pareigos ● Garantuoti darbuotojams darbą ● Laiku išmokėti atlyginimą ● Užtikrinti, kad netrūktų Jūsų teikiamų paslaugų ● Pateikti informacija apie Jūsų darbą forume Temos, kurios privalo būti Jūsų darbui skirtoje skiltyje: ○ Pagrindinė darbo informacija ○ Atlyginimo išmokėjimo informacija ○ Atranka ○ Papeikimai/pagyrimai Taisyklės ir bausmės 1. Draudžiama be atrankų priiminėti žaidėjus į darbą (1 įspėjimas) 2. Draudžiama atrankų metu suteikti pirmenybę draugams, giminėms ir t.t. (žodinis įspėjimas, 1 įspėjimas) 3. Draudžiama išmetinėti darbuotojus iš darbo be priežasties (2 įspėjimai) 4. Draudžiama piknaudžiauti darbo komandomis (1-2 įspėjimai) 5. Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas (nušalinimas) 5.1. Modifikacijos, kaip "Optifine" leidžiamos 6. Draudžiama firmos/įmonės biudžetą naudoti savo reikmėms (2 įspėjimai) 7. Draudžiama darbuotojus versti neteikti paslaugų (1 įspėjimas) 7.1. Draudžiama skatinti kitų firmų/įmonių darbuotojus neteikti paslaugų 8. Privaloma būti aktyviam (prisijungti bent 4 dienas per savaitę) (1 įspėjimas) 9. Direktorius privalo užtikrinti aktyvių darbuotojų kiekį, bent 2 aktyvus darbuotojai (kol kas nebaudžiama) 10. Draudžiama kenkti kitiems direktoriams/pavaduotojams ir jų atstovaujamoms firmoms/įmonėms (nušalinimas) 11. Direktoriai privalo užregistruoti atranką prieš ją paskelbdami (1 įspėjimas) 12. Lidl, Žalios Stotelės, Senukai direktoriai/pavaduotojai privalo dažnai tikrinti ar nėra prekių trūkumo (1 įspėjimas) 13. Prieš paskiriant žaidėją pavaduotoju privalote pranešti forume, valdžios pokyčių temoje (žodinis įspėjimas) 13.1. Valdžios pokyčių tema privalo būti pildoma direktoriaus 14. Privaloma išmokėti atlyginimą nustatytu laiku (1 įspėjimas) 14.1. Atlyginimas privalo būti mokamas visiems vienodas 14.2. Atlyginimas gali skirtis tik tada jei Jūsų firma/įmonė turi papildomo uždarbio galimybę 14.3. Apie papildomo uždarbio galimybę direktorius/pavaduotojas privalo pranešti forume 15. Draudžiamas bet koks anketų kopijavimas (žodinis įspėjimas) * HalfPlay komandos nariai gali įsidarbinti į darbą be atrankos * Komandos narį į darba be atrankos gali priimti tik direktorius Bausmių informacija Direktoriams bei jų pavaduotojams bus taikomos vienodos bausmės Direktorius arba pavaduotojas surinkęs 2 žodinius įspėjimus, gaus 1 raštišką Direktorius arba pavaduotojas surinkęs 3 raštiškus įspėjimus bus šalinamas nuo pareigų
 6. Puma

  [✓] [Klaida] Spawner's Bugas

  Klaida perduota pgr.administracijai, ačiū.
 7. Puma

  [Įdėja] Auto Miner

  Na, nesu SkyBlock žaidėjas, tačiau ar tai nepanaikins pagrindinių SkyBlock veiklų? t.y. Kasimas blokų salos plėtrai t.t.?
 8. Vartotojo Valdymo Panelė, kas tai ? VVP nuoroda: https://www.halfplay.lt/vvp/ VVP - Tai vieta, kurioje yra daug serverio informacijos bankas, paslaugų informacija ir daug kitų funkcijų bei informacijos. Kaip prisijungti į VVP ? ● Eikite į https://www.halfplay.lt/vvp/ ● Suveskite savo duomenis t.y. Jūsų žaidimo slapyvardis ir slaptažodis ● Spauskite „Prisijungti“ Kuom naudinga VVP ir ką ten veikti ? Valdymo panelėje galite atlikti šiuos veiksmus: ● Pasitikrinti turimą balansą paslaugoms įsigyti ● Pasitikrinti turimų paslaugų galiojimo laiką ● Pasipildyti balanso paslaugoms pirkti ● Įsigyti paslaugą bet kuriame HalfPlay serveryje ● Susimokėti baudą už greičio viršijimą (Real - Life) ● Valdyti banko sąskaitą (Real - Life) ● Parsisiųsti unikalias HalfPlay serverio tesktūras (Real - Life) Kaip susimokėti baudą už greičio viršijimą ? Jei gaunate baudą už greičio viršijimą sekite žemiau pateiktus nurodymus: ● Spauskite „Policijos Departamentas“ ● Spauskite „Sumokėti“ Kaip naudotis banku ir kam jis reikalingas ? Bankas reikalingas tam, kad galėtumėte pervesti pinigus iš vienos sąskaitos į kitą Sąskaitos atidarymas: ● Spaudžiame „Bankas“ ● Spaudžiame „Kasdienės paslaugos“ ● Spaudžiame „Sąskaitos atidarymas“ ● Surašome visą informaciją kuri prašoma Sveikinu, atsidarėte sąskaitą Kaip perversti pinigų kitam žaidėjui ? Norint pervesti pinigų kitam žaidėjui reikia jų įdėti į bankomatą žaidime ● Spaudžiame „Bankas“ ● Spaudžiame „Kasdienės paslaugos“ ● Spaudžiame „Mokėjimai“ ● Surašome visą informaciją kuri prašoma ● Spaudžiame „Toliau“ tada „Atlikti mokėjimą“ Sveikinu, atlikote mokėjimą Unikalios serverio tekstūros, kas tai ? Tai unikalios tekstūros: mašinos, aprangos t.t. ● Spaudžiame „Tekstūros“ ● Atsidarius naujam langui matote daug informacijos, ją perskaitykite ● Išsirinkus Jūsų norimą tekstūrų paketą, jį parsisiųskite ● Parsisiuntus tekstūras jas įkelkite į Jūsų minecraft direktorijos aplanką - „resourcepacks“ Sveikinu, įsirašėte HalfPlay tekstūrų paketą
 9. Auksinių Morkų Apdovanojimai Sveiki, šiandien Haltoną pasiekė liūdnos naujienos, kokios gi jos? Šių metų „AMA“ renginys buvo nukeltas iš 4/6/2019 į naują datą, šių metų apdovanojimai vyks 4/13/2019, 19:00 val. Prezidentas atsiprašo už nepatogumus! Susitiksime renginyje!
 10. Puma

  HalfPlay | Naujienos (Nr. 1)

  Sekančią savaitę būtinai pakalbinsiu ir Jus
 11. HalfPlay | Naujienos Naujiena HalfPlay projekte! Visos naujienos ir įvykiai kiekvieną savaitę tik čia! Taigi sveiki HalfPlay serverio žaidėjai, aš esu Puma, kiekvieną savaitę Jums pateiksiu visas serverio naujienas, malonaus skaitymo! Taigi, aptarkime kas naujo įvyko per pastarąją savaitę Haltone ir jo apylinkėse Direktoriai ir jų gyvenimas Pastarosiomis dienomis Haltone virte virė direktorių gyvenimas, tad trumpai aptarkime tai. Sklinda kalbos, jog buvo išrinktas naujas ratuotų žmonių draugų ekspertas, kas jis? Bandykte spėti. Taip! Tai tikrai Duffas_. Na, o kaip gi jam sekasi gydyti sunegalavusius plieninius žirgus? Tikrai gerai, žmonės patenkinti, darbai juda! O, kaip ProfessorX ir BlackWendigo sandėris dėl "Lidl" direktoriaus kėdės? Ar viskas vyko sklandžiai? Paklauskime paties BlackWendigo! -Taigi, dėl ko vyko sandėris? Ir ar jis įvyko sklandžiai? -Taip, sandėris vyko sklandžiai, o sandėris vyko dėl to, jog norėjau pretenduoti į medikų direktoriaus kėdę, bet tuo metu atstovavau "Lidl" parduotuvių tinklą, reikėjo rasti naują vadovą "Lidl" -Ar esate patenkintas sandėriu ir jo rezultatu? -Taip, viskas tikrai įvyko puikiai. Dėkojame už interviu ir linkime sėkmės pareigose! Po BlackWendigo ir ProfessorX sandėrio turime ir naująjį "Lidl" vadovą, kaip jam sekasi? Na, o jam sekasi kiek sunkiau, kol kas direktoriui su pareigomis ir iššūkiais sunkiai sekasi tvarkytis, buvo šiek tiek trukdžių įmonės veikloje, trūko prekių, trūksta žinoma ir darbuotojų, bet linkime jam nepasiduoti! Darbas žmogų puošia "Haltono" prezidentas Ernaska nesustabdomai stebina "Haltono" gyventojus savo darbais ir naujovėmis. Trumpai apie naujoves mieste: Miesto prezidentas šią savaitę tikrai nustebino visus miesto gyventojus. Mieste išvydome nesenai renovuoti baigtą ligoninę, joje be abėjonės atsirado naujų darbo vietų, bei mieste nesustabdomai sumažėjo ligonių, ovacijos prezidentui, bei ligoninės direktoriui! Bet tai dar tikrai ne pabaiga, mieste sklinda kalbos, jog pradėtas renovuoti policijos departamentas! Visas miestas laukia ištemptomis ausimis žinių iš teisėsaugos fronto! Na ir paskutinė naujiena, bet tikrai ne prasčiausia, pradėtos remontuoti miesto gatvės, bei į jau suremontuotas gatves išvažiavo nauji automobilių modeliai! Tai yra ne kas kitas kaip oficialus HalfPlay tekstūrų paketas, skubėkite išbandyti! Kitas leidinys jau kitą savaitę!
 12. Puma

  Real-Life | Naujoko gidas

  „Real - Life“ Naujoko gidas Šioje temoje „Real - Life“ serverio naujokai galės susipažinti su serveriu ir jo galimybėmis Ką daryti tik prisijungus į serverį ? • Pirmąjį kartą prisijungus į serverį Jums reikės pasirinkti Jūsų norimą rolę Rolės ir jų aprašymas: „Nusikaltėlis“ - prisislapstę pinigų iš nusikaltimų gyvenate pasiturinčiai, tačiau susidūrus su teisėsauga tenka patuštinti piniginę. • Gausite 10% didesnį atlygį už kiekvieną sėkmingą nusikaltimą • Gausite 5% daugiau baudos už turimą įtarimą „Darbininkas“ - darbininkams visuomet puikiai sekasi darbuose. Jie ne tik gerai dirba, bet ir gauna neblogą atlyginimą, bet deja jie nėra verslininkai ir toje srityje jiem nesiseka. • Gausite 10% daugiau atlyginimo kiekviename darbe • Gausite 5% mažiau verslo pelno „Verslininkas“ - šie žmonės neįsivaizduoja savo gyvenimo be verslo. Jiems verslas yra ir darbas, ir namai. Tačiau toks gyvenimo būdas turi minusų - jie negali paklusti direktoriams ir dirbti įprastų darbų įprastose darbo vietoje. • Gausite 10% daugiau verslo pelno • Gausite 5% mažiau atlyginimo kiekviename darbe Ką daryti pasirinkus rolę ? • Pasirinkus norimą rolę Jums reikia gauti vairuotojo pažymėjimą Kur ir kaip gauti vairuotojo pažymėjimą ? • Kad gauti vairuotojo pažymėjimą Jūs turite nuvykti į vairavimo mokyklą Kaip ir kur rasti vairavimo mokyklą ? • Vairavimo mokyklą gali rasti žaidime parašę /map (žemėlapis) • Kelionės maršrutas pažymėtas raudona linija žemiau esančiame skirtuke (spausti „Parodyti paslėpta turinį“) Kaip pradėti laikyti teises ? • Užeikite į vairavimo mokyklos pastatą ir sukite dešinėn, ten pamatysite ženklus su informacija - eikite prie jų • Priėjus prie ženklų matysite užrašus: „Halfrida“ Teorija ir „Halfrida“ Vairavimas • Spaudžiate „Halfrida“ Teorija (deš.pel.mygt.) gavus tolimesnę informaciją atliekate teorijos egzaminą • Išlaikius teorijos egzaminą spaudžiate ant „Halfrida“ Vairavimas (deš.pel.mygt.) • Pradėjus vairavimą neskubant važiuokite, būkite atsargūs ir žiūrėkite, kad neužvažiuotumėte ant geltonos linijos arba neatsiremtumėte į kliūtį, nes kitu atvėju egzaminas bus neišlaikytas • Vairavimo egzamino metu norint prilėtinti automobilį, lenkite galvą žemyn, o norit greitinti kelkite aukštyn Ką daryti gavus vairuotojo pažymėjimą ? • Gavus vairuotojo pažymėjimą Jums reikia gauti pirmąjį darbą Kaip ir kur gauti darbą ? • Kadangi esate naujokas ir neturite pakankamai patirties (XP) dirbti gerame darbe, Jūs turėsite dirbti ūkininku Kaip ir kur rasti ūkininkų darbą ? • Ūkininkų darbą galite rasti žaidime parašę /map (žemėlapis) • Kelionės maršrutas pažymėtas raudona linija žemiau esančiame skirtuke (spausti ant „Parodyti paslėpta turinį“) Kaip įsidarbinti ir pradėti darbą ? • Atvykus į ūkininkų darbo vietą eikite pro duris prie kurių yra ženklas „ūkinininkai“ • Viduje rasite ženklą su tekstu „ūkininikai“ įsidarbinti - spauskite jį (deš.pel.mygt.) • Įsidarbinus eikite į lauke esančius šiltnamius ir renkite grybus (deš.pel.mygt.) • Surinkus maksimalų kiekį grybų eikite prie pastato priekyje esančio konvejerio ir ten spauskite mygtuką Sėkmės žaidime!
 13. „Prisistatymai“ - Forumo skiltis, skirta pristatyti save kitiems forumo lankytojams. Skilties taisyklės: • Temos pavadinimas privalo būti „Prisistatau (Jūsų slapyvardis)“ (pvz: Prisistatau Jonas) • Temos turinys turi būti rašomas pagal žemiau pateiktą šabloną • Tema turi būti pildoma tvarkingai • Temoje negali būti įžeidžiančio, pornografinio, rasistinio, sadistinio turinio • Temos turinys turi būti susijęs tik su savęs aprašymu Skilties moderavimas: • Neaktyvios temos bus užrakintos per 30d • Temoje aptikus netinkamo turinio, tema bus šalinama, o autorius baudžiamas įspėjimais Anketos šablonas: 1. Slapyvardis žaidime: 2. Tikrasis vardas: 3. Amžius: 4. Miestas, kuriame gimėte, gyvenate: 5. Hobiai, pomėgiai: 6. Ar turite augintinių?: 7. Kontaktiniai duomenys(nebūtina): 8. Charakterio apibūdinimas: 9. Turite brolių, sesių?: 10. Kaip sužinojote apie šį projektą?: 11. Kokie Jūsų tikslai projekte: 12. Ar turite autoritetą serveryje jei taip, kas jis?: 13. Jūsų nuotrauka(nebūtina):

About Puma

Plėšau laikraščius, deginu knygas.Recent Profile Visitors

568 profile views
×