Jump to content

ernaska

CEO

Police CEO

5

Sekėjų skaičius

39

Content Count

Sekėjai:

About ernaska

Geriam viską kas dega, išskyrus anglis ir malkas 👌Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Ploto pateikimo vertinimui forma Vardas serveryje Ploto koordinatės (pvz.: plots;0;0) Kūrinio pavadinimas Kūrinio tema (neprivaloma) Pildant formą kurkite naują temą su pavadinimu "[Rangas] (vardas serveryje) (kūrinio pavadinimas)" Formos peržiūrimos dažnai todėl neprašykite administracijos peržiūrėti būtent Jūsų kūrinį. Jeigu Jūsų kūrinys atitiks reikalavimus - gausite rangą iškart po vertinimo.
 2. ernaska

  Statinių taisyklės

  Creative serveryje galima statyti tik tokius kūrinius, kurie atitinka žemiau pateiktas taisykles. Nesilaikant taisyklių ploto savininkui gali būti taikomos viena iš bausmių - užblokavimas, ploto pašalinimas, įspėjimas. Statinių taisyklės Draudžiama statyti nepadorius ir/ar įžeidžiančius objektus; Draudžiama statyti objektus, kurie keltų serverio strigimą (redstone mašinos ir pan.); Draudžiama statyti objektus, kurie gali būti suprantami kaip reklama (serverių, projektų pavadinimai, tinklapių adresai ir pan.); Kūrinys vertinimui gali būti pateiktas tik vieną kartą; Kūrinį vertinimui gali pateikti tik ploto savininkas; Jeigu vertinamo kūrinio plote yra daugiau nei 1 narys, rangą gauna tik ploto savininkas.
 3. Pagyrimai ir papeikimai 🟊 Kas tai? Žaidėjai už policijos pareigūnų atliekamą darbą jiems gali skirti pagyrimus arba papeikimus. 🟊 Pagyrimų ir papeikimų informacija Pagyrimus ir papeikimus galima rašyti po šia tema laikantis apačioje nurodytos formos; Papeikimai privalo būti argumentuoti, kitu atveju jie bus ištrinti; 🟊 Pagyrimo/papeikimo forma 1. Jūsų vardas serveryje 2. Giriamo/peikiamo policijos pareigūno (-ės) vardas serveryje 3. Pagyrimo/papeikimo tekstas
 4. Atrankos anketa ir informacija Atrankų statusas: NEVYKSTA 🟊 Atrankų informacija Žaidėjai gali pateikti anketas į darbo atranką po tema; Anketos yra tikrinamos ir užskaitomos tik vykstant atrankoms. Atrankų statusą galite matyti viršuje; Su atrinktais kandidatais bus susisiekta asmeniškai todėl neprašykite direktoriaus ir/ar pavaduotojo patikrinti Jūsų anketą ir neklauskite, ar patekote į darbą; 🟊 Atrankos anketa 1. Vardas serveryje 2. Amžius 3. Esamas darbas 4. Patirties kiekis 5. Ar esate dirbęs (-usi) bent viename iš serverio darbų su direktoriaus pakvietimu? 6. Ar esate susipažinęs (-usi) su policijos darbo veikla? 7. Ar esate baustas (-a) už pažeidimus serveryje? (Baudas galite pasitikrinti HalfPlay VVP sistemoje. Taip pat nemeluokite, nes patekus į kitą atrankų etapą Jūsų duomenys bus patikrinti HalfPlay policijos duomenų bazėje) 8. Jūsų nuomone, kaip atrodo policijos pareigūno (-ės) darbo diena? 9. Kiek laiko per dieną planuojate praleisti serveryje esant policijos pareigūnu (-e)? 10. Apibūdinkite save (charakterį, pliusus, minusus)
 5. Atlyginimai ir premijos 🟊 Atlyginimo išmokėjimas Atlyginimas darbuotojams mokamas automatiškai kiekvieną valandą (pradedant 00:00 ir baigiant 23:00). 🟊 Premijų išmokėjimas Direktorius savo nuožiūra gali skirti asmenines arba visų darbuotojų premijas. Premijų dydis gali skirtis ir priklauso nuo darbo rezultatų. Premijos skiriamos kiekvieną sekmadienį 20:00. 🟊 Proginės premijos Darbuotojams už išskirtinius darbo pasiekimus gali būti išmokamos vienkartinės proginės premijos.
 6. Pagrindinė darbo informacija 🟊 Ką mes veikiame? Pagrindinis policijos darbas - prižiūrėti tvarką miestuose ir keliuose. Mes dirbame tam, kad užtikrintumėme Jūsų saugumą ir padėtume bėdoje. 🟊 Darbo reikalavimai Darbo informacijos išmanymas; Atsakingas požiūris į darbą; Vairuotojo pažymėjimas; 1-os kategorijos ginklų licencija; Labai mažas nuobaudų skaičius. 🟊 Tapimas policijos pareigūnu (-e) Norėdami tapti policijos pareigūnu (-e) pirmiausia turite atitikti visus aukščiau išvardintus punktus (Darbo reikalavimai). Tuomet pildoma darbo anketa ir laukiama kol bus atliktas žaidėjo patikrinimas HalfPlay policijos duomenų bazėje. Apie patekimą į HalfPlay policiją bus pranešta asmeniškai. 🟊 Policijos pareigūnų veikla Policija turi reaguoti į visus iškvietimus, prižiūrėti, kad keliuose būtų važinėjama tvarkingai ir laikomasi taisyklių, apsaugoti vietas į kurias siekiama apiplėšti, skirti baudas ir/ar ieškomumą už neteisėtą veiklą. 🟊 Policijos komandos Pagrindinė komanda - /pd Baudos skyrimas - /pd bauda Žaidėjo apieškojimas - /pd ap Automobilio apieškojimas - /pd apm Žaidėjo ieškomumo lygio nustatymas - /pd ie Žaidėjo išteisinimas pasiūlius baudą - /pd is Žaidėjo pasodinimas į areštinę - /pd pa 🟊 Policijos pareigūno (-ės) alga Bazinė policijos pareigūnų alga - 1200€ / valandą. Už gerą darbo atlikimą skiriamos premijos asmeniškai arba visiems darbuotojams. 🟊 Policijos darbo taisyklės Klausyti už save aukštesnio rango policijos pareigūno (-ės); Reaguoti į visus iškvietimus nepaisant asmeninių santykių su kviečiančiu žaidėju; Su žaidėjais elgtis garbingai ir nemenkinti policijos vardo; Nekonfliktuoti su kitais žaidėjais ir/ar bendradarbiais; Laikytis KET, netrukdyti eismo kitiems žaidėjams; Draudžiami bet kokie nuobaudų švelninimai draugams, pažįstamiems ir/ar giminėms - prieš taisykles visi žaidėjai lygūs; Draudžiama skirti baudas už nebūtus dalykus; Naudojantis darbo transporto priemonėmis jas saugoti ir po darbo grąžinti į policijos aikštelę; Apie skirtas baudas/ieškomumą pranešti pavaduotojui ir/ar direktoriui su įvykio įrodymais. 🟊 Policijos darbo grafikas Policija dirba visada, kai yra prisijungęs bent vienas (-a) policijos pareigūnas (-ė).
 7. ernaska

  HalfPlay Skyblock Legends sugrįžta

  Projekto atnaujinimams įpusėjus galime pranešti, jog HalfPlay Skyblock Legends sugrįžta. Atlikę pagrindinius naujinimus galime atidaryti serverį žaidėjams. Visai netrukus po ilgų naujinimų sugrįš ir HalfPlay Real Life serveris, o HalfPlay Factions sugrįžimas numatomas tik 2020 metais. Kartu su serveriais atsinaujina ir HalfPlay tinklapis bei VVP sistema. Verta paminėti, jog atnaujintuose serveriuose nuo šiol užsakyti paslaugas bus galima tik naudojantis VVP. Dėkojame, kad buvote kantrūs atnaujinimų metu ir linkime gero žaidimo HalfPlay serveriuose!
 8. ernaska

  [✓] [Klaida] Spawner's Bugas

  Klaida sutvarkyta
 9. ernaska

  Ginklų naudojimo taisyklės

  Ginklus serveryje galima naudoti tik laikantis apačioje pateiktų taisyklių. Pažeidus taisykles galima sulaukti vieno ar kelių iš šių veiksmų: Bauda Ginklo konfiskavimas Ginklų licencijos/licencijų konfiskavimas Kalėjimas Ginklų naudojimo taisyklės Ginklus viešoje vietoje draudžiama naudoti nuo 07:00 iki 22:00; Su savimi ginklą galima turėti tik tada, jeigu turite ginklo klasei skirtą licenciją; Draudžiama užsiimti nelegalia ginklų prekyba; Vienas žaidėjas legaliai gali įsigyti iki 5 ginklų; Draudžiama su savimi nešiotis daugiau nei 2 ginklus; Draudžiama ginklu grasinti žmonėms; Draudžiama šaudyti į transporto priemones; Griežtai draudžiama šaudyti į uniformuotą valstybės tarnautoją (mediką, policininką); Draudžiama naudoti ginklus neteisėtoms veikloms. Draudžiama su savimi turėti ginklą jeigu vairuojate transporto priemonę. Ginklas privalo būti padėtas transporto priemonės bagažinėje.
 10. ernaska

  HalfPlay | Naujienos (Nr. 1)

  Ernius approves
 11. ernaska

  [✓] [Idėja] SkyBlock | SellWand/SellChest

  Idėja priimta ir įgyvendinta! Dėkojame, kad prisidedate prie serverio kūrimo!
 12. ernaska

  [✓] [Idėjos] Mikro idėjos

  Idėja priimta ir įgyvendinta! Dėkojame, kad prisidedate prie serverio kūrimo!
 13. ernaska

  [✓] [įdėja] location

  Idėja priimta ir įgyvendinta! Dėkojame, kad prisidedate prie serverio kūrimo!
 14. Žaidėjai, įsigiję komercines ir/ar administracines patalpas serveryje, gali įkurti nuosavus verslus ir juos užregistruoti šioje skiltyje. 1. Žaidėjų verslų taisyklės 1.1. Įkurti verslą ir jį reklamuoti galima tik turint komercines arba administracines patalpas (parduotuves ir/ar ofisus); 1.2. Verslo pavadinime negali būti necenzūrinių žodžių, rasistinių ar kito įžeidžiančio turinio pasisakymų bei kitų LR įstatymus pažeidžiančių tekstų; 1.3. Norint reklamuoti savo verslą, patalpos privalo būti modifikuotos pagal Jūsų pasirinkto verslo tipą, pavyzdžiui, kavinei turi būti įrengta virtuvė, stalai ir panašiai; 1.4. Žaidėjų verslai privalo veikti sąžiningai ir teikti visas paslaugas, kurioms yra įsipareigoję. Apie teikiamas paslaugas verslo įkūrėjas aprašo verslo temoje. Jeigu gaunama pranešimų, jog verslas vykdomas nesąžiningai, pavyzdžiui, klientui sumokėjus pinigus jis negauna prekės ar paslaugos, tuomet verslo įkūrėjas privalo sumokėti atitinkamą baudą arba stabdyti verslą; 1.5. Draudžiama kurti vienodus arba labai panašius verslų pavadinimus, kurie gali klaidinti serverio žaidėjus ir taip iškreipti informaciją apie kitą verslą; 1.6. Darbuotojai į verslą gali būti darbinami tik tada, kai jiems yra mokamas pastovus, iš anksto sutartas atlyginimas už atliktą darbą. 2. Žaidėjo verslo temos turinys 2.1. Žaidėjo verslas laikomas įkurtu tik tada, kai sukuriama tema apie verslą šioje skiltyje; 2.2. Verslo temoje privalo būti aprašyti: Verslo pavadinimas; Verslo tipas (kavinė, parduotuvė ir pan.); Verslo teritorijas (miesto/miestelio pavadinimas arba neribojant teritorijos); Detali informacija apie parduodamas prekes ir/ar teikiamas paslaugas; Jeigu yra įdarbintų darbuotojų: darbuotojo vardas serveryje, nustatytas atlyginimas, pareigos; Verslo įkūrėjo darbas (iš /darbai sąrašo), vartotojo vardas iš HalfPlay.Lt Discord (jeigu jame prisijungęs) ir nuolatinės gyvenamosios vietos regiono pavadinimas (pvz.: butas000, sklypas000). 3. Verslų kategorijos 3.1. Administracijos nariai, kurie yra atsakingi už verslus, pagal registruotų verslų informaciją juos skirsto į oficialius ir neoficialius. Verslas gauna oficialų statusą tuomet, kai verslo turtas (patalpos ir verslo įkūrėjo biudžetas) pasiekia 5000€ sumą. 3.2. Oficialūs verslai gali gauti pastovias išmokas už vykdomą veiklą; 3.3. Išmokos dydis priklauso nuo verslo kategorijos, kuri yra priskiriama vienai iš šių: Smulkus verslas; Vidutinis verslas; Stambus verslas. 3.4. Verslams kategorijos priskiriamos pagal šiuos kriterijus: 3.4.1. Smulkus verslas: Darbuotojų skaičius: nuo 1 iki 2; Patalpų kiekis: 1; Veiklos apimtis: nuo 1 iki 3 klientų; Bendras patalpų plotas: nuo 9 iki 500 blokų. 3.4.2. Vidutinis verslas: Darbuotojų skaičius: nuo 3 iki 6; Patalpų kiekis: nuo 2 iki 4; Verslo apimtis: nuo 4 iki 6 klientų; Bendras patalpų plotas: nuo 501 iki 5000 blokų. 3.4.3. Stambus verslas: Darbuotojų skaičius: 7 ir daugiau; Patalpų kiekis: 5 ir daugiau; Verslo apimtis: 7 ir daugiau klientų; Bendras patalpų plotas: 5001 ir daugiau blokų. 3.5. Išmokos verslui mokamos automatiškai kiekvieną minutę į verslo įkūrėjo balansą. 3.6. Išmokų dydžiai pagal kategoriją: Smulkus verslas - 5€/min. (300€/val.) Vidutinis verslas - 15€/min. (900€/val.) Stambus verslas - 30€/min. (1800€/val.) Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-12-16

About ernaska

Geriam viską kas dega, išskyrus anglis ir malkas 👌The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
×